:: به فروشگاه itpnu خوش آمدید ::

مجموعه فیلم های فارسی شبکه سیسکو

مجموعه فیلم های فارسی شبکه سیسکو

مجموعه فیلم های فارسی سیسکو و لینوکس و میکروتیک

 

 

این مجموعه بی نظیر شامل ده ها ساعت فیلم آموزشی فارسی در زمینه شبکه سیسکو و همچنین لینوکس و ویندوز سرور میکروتیک و شامل ده ها پی دی اف آموزشی فارسی میباشد.

شامل فیلم های فارسی -ccie-ccna- ccnp-میکروتیک-لینوکس-ویندوز سرور-و شامل دها پی دی اف درباره شبکه

9ساعت آموزش فارسی لینوکس

4ساعت آموزش فارسی ccnp

7ساعت آموزش فارسی میکروتیک

شامل ده ها کتاب پی دی اف آموزش شبکه سیسکو شامل آموزش کامل شبکه سیسکو سوییچینگ روترینگ دیتا سنتر سی سی ان آ سی سی آی ایی و...

و شامل چندین ساعت فیلم آموزشی فارسی ccna و ccie و  فیلم آموزش فارسی  vmware در شبکه و دیگر موارد آموزشهای کاربردی شبکه به صورت کاملا فارسی 

 


 

در مورد مدارک سیسکو

 

«شرکت سیسکو سیستمز» (Cisco Systems) شرکت آمریکایی تولیدکنندهٔ تجهیزات شبکه (Network) است که مرکز آن در شهر سن خوزه در ناحیه معروف به سیلیکان ولی در ایالت کالیفرنیا قرار دارد. این شرکت محصولات مربوط به شبکه و ارتباطات را طراحی می‌کند و با سه نام تجاری مختلف سیسکو، لینکسیس و ساینتیفیک آتلانتا به فروش می‌رساند. در ابتدا، سیسکو فقط روترهای چند پروتکل تولید می‌کرد ولی امروز محصولات سیسکو را در همه جا از اتاق نشیمن گرفته تا شرکت‌های ارائه دهنده خدمات شبکه می‌توان پیدا کرد.دید سیسکو این است «تغییر روش زندگی، کار، بازی و آموزش».
شرکت سیسکو هم اکنون با ۵۱۴۸۰ کارمند دارای بازده ۲۸٫۴۸ میلیارد دلار در سال ۲۰۰۶ و سود خالص ۵٫۵۸ میلیارد دلار می‌باشد. شعار فعلی سیسکو این است : «به شبکه انسان خوش آمدید». 

«شرکت سیسکو سیستمز» (Cisco Systems) شرکت آمریکایی تولیدکنندهٔ تجهیزات شبکه (Network) است که مرکز آن در شهر سن خوزه در ناحیه معروف به سیلیکان ولی در ایالت کالیفرنیا قرار دارد. این شرکت محصولات مربوط به شبکه و ارتباطات را طراحی می‌کند و با سه نام تجاری مختلف سیسکو، لینکسیس و ساینتیفیک آتلانتا به فروش می‌رساند. در ابتدا، سیسکو فقط روترهای چند پروتکل تولید می‌کرد ولی امروز محصولات سیسکو را در همه جا از اتاق نشیمن گرفته تا شرکت‌های ارائه دهنده خدمات شبکه می‌توان پیدا کرد.دید سیسکو این است «تغییر روش زندگی، کار، بازی و آموزش».

شرکت سیسکو هم اکنون با ۵۱۴۸۰ کارمند دارای بازده ۲۸٫۴۸ میلیارد دلار در سال ۲۰۰۶ و سود خالص ۵٫۵۸ میلیارد دلار می‌باشد. شعار فعلی سیسکو این است : «به شبکه انسان خوش آمدید». 

 

سیسکو در ۱۵۰ کشور دنیا مرکزهای آموزشی به منظور تعلیم افراد برای طراحی و نگهداری شبکه‌های کامپیوتری تأسیس کرده‌است. سیسکو مدارکی را برای متخصصین در زمینه‌های مختلف شبکه ارائه می‌کند. که شامل این مدارک می‌شود:

CCIE - Cico Certified Internetwork Expert (متخصص شبکه بندی سیسکو)

CCNP - Cisco Certified Network Professional (حرفه‌ای شبکه سیسکو)

CCDP - Cisco Certified Design Professional (حرفه‌ای طراحی سیسکو)

CCIP - Cisco Certified Internetwork Professional (حرفه‌ای شبکه بندی سیسکو)

CCSP - Cisco Certified Security Professional (حرفه‌ای امنیت سیسکو)

CCVP - Cisco Certified Voice Professional (حرفه‌ای تلفن اینترنتی سیسکو)

CCDA - Cisco Certified Design Associate (همکار طراحی سیسکو)

CCNA - Cisco Certified Network Associate (همکار شبکه سیسکو)

CCSI - Cisco Certified Systems Instructor (آموزش دهنده سیستم‌های سیسکو)

تا چندی پیش مدرک CCIE پیشرفته‌ترین و بالاترین مدرک ارایه شده توسط سیسکو در زمینه شبکه‌های کامپیوتری بود. در هرم تحصیلی ارایه شده توسط شرکت سیسکو، در قاعده هرم مدرک CCNA به عنوان مدرک ورود به چرخه تحصیلی و کسب علوم شبکه‌ای قرار گرفته و عنوان نصب و پشتیبانی ادوات شبکه‌ای سیسکو را به خود اختصاص داده‌است. در همین سطح مدرک CCDA که ویژه طراحی مقدماتی شبکه‌های سیسکو می‌باشد نیز وجود دارد. در یک سطح بالاتر سه مدرک CCNP، CCDP و CCIP لایه میانی این هرم را تشکیل داده و عنوان مدیریت شبکه‌های پیشرفته و پیچیده سیسکو را به خود اختصاص داده‌اند و بالاخره این‌که مدرک CCIE با قرار گرفتن در سطح متخصص، به عنوان طراح اصلی و مدیریت رده بالای شبکه‌های سیسکو شناخته می‌شود.

 


 

کوتاه در مورد میکروتیک

 

میکروتیک نام سیستم‌عامل مسیریابی است که با استفاده از هسته لینوکس ساخته شده است، میکروتیک هم قابلیت نصب بر روی رایانه‌های خانگی را دارد و همچنین به صورت بسته نرم‌افزاری-سخت‌افزاری ارائه شده است. میکروتیک در سال ۱۹۹۵ توسط دو دانشجوی دانشگاه ام‌ای‌تی آمریکا به وسیله نگارش سیستم‌عامل میکروتیک بنیان گذاشته شد . همزمان با شکل‌گیری استانداردهای ۱۱/۸۰۲ و توسعه سخت‌افزاری این سیستم‌عامل قابلیت بیسیم نیز به آن افزوده شد.

این دستگاه جزو مسیریاب‌های قوی ارائه شده و همرده مسیریاب‌های شرکت سیسکو می‌باشد و دارای قابلیت‌های منحصر به فرد می‌باشد. از قابلیت‌های میکروتیک می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

مسیریابی (به انگلیسی: routing)

دیوار آتش (به انگلیسی: firewall)

بی سیم به (به انگلیسی: wireless)

پروتکل پیکربندی پویای میزبان (به انگلیسی: Dhcp server)

برگردان نشانی شبکه و میزبان نماینده (به انگلیسی: nat and proxy server)

پشتیبانی از آی‌پی نسخه ۶ (به انگلیسی: IPv6 support)

مدیریت کاربر (به انگلیسی: user managment)

تعادل‌رسانی بارگذاری (به انگلیسی: load balancing)

صفحه مدارهای مسیریاب‌های میکروتیک به طور کلی به دوسته مسیریاب‌ها و بی سیم‌ها تقسیم می‌شوند البته دستکاه‌های بی سیم هم توانایی مسیر یابی را دارند اما عمده استفاده آنها در صنعت بی سیم می‌باشد.

 


 

کوتاه در مورد لینوکس

لینوکس (به انگلیسی: Linux) به خانواده‌ای از سیستم‌عامل‌های شبه یونیکس اطلاق می‌شود که از هستهٔ لینوکس استفاده می‌کنند که معروف‌ترین نمونه از نرم‌افزار آزاد و متن‌باز شناخته می‌شود.

دراصل تنها باید هستهٔ لینوکس را لینوکس نامید، اما به طور معمول این واژه به سیستم‌عامل‌های شبه یونیکس اطلاق می‌شود که بر مبنای هستهٔ لینوکس و کتاب‌خانه‌ها و ابزارهای پروژه گنو ساخته شده‌اند.

لینوکس قابل نصب بر روی انواع سخت‌افزارهاست، از ساعت (Linux Watch)، تلفن‌های همراه، تبلت‌ها، مسیریاب‌ها، و کنسول‌های بازی گرفته تا رایانه‌های رومیزی، رایانه‌های بزرگ و ابررایانه‌ها.

به مجموعه‌ای از نرم‌افزارهای بنا شده بر اجزای گفته شده توزیع لینوکس (linux distribution) می‌گویند که به طور معمول شامل ابزارهای گسترش نرم‌افزار، پایگاه‌های داده، سرویس دهنده‌های وب مثل آپاچی، محیط‌های رومیزی مانند گنوم و کی‌دی‌ای و اکس‌اف‌سی‌ای و مجموعه‌های اداری مانند اُپن آفیس هستند.

 


 

 


 دسته : نرم افزار
برچسب ها : مجموعه فیلم های فارسی شبکه سیسکو , مجموعه فیلم های فارسی سیسکو , دانلود فیلم فارسی ccna , دانلود فیلم فارسی ccie , دانلود فیلم فارسی ccnp , دانلود فیلم فارسی لینوکس , میکروتیک , فیلم فارسی ویندوز سرور 2003 ,
قیمت : 85,000 ریال
تخفیف : -
قیمت نهایی : 85,000 ریال

ارسال نظر

نظرات کاربران :

نویسنده: مهدی | وب سایت | شنبه 20 خرداد 1391 ساعت '18:31

این آموزش ها چند تا دی وی دی هست و زبان آموزش فارسی یا نه
---------------------------------------------------------------------------------------
سلام بله کاملا فارسی و شامل یک دی وی دی


» محصولات مرتبط


فیلم جامع فارسی ریز پردازنده
فیلم آموزش جامع فارسی ریز پردازنده این فیلم بی نظیر کلاس درس ریزپردازنده و میکروکنترلرها می باشد شامل بیش از 26 ساعت فیلم آموزشی فارسی در دو دی وی دی
قیمت : 95,000 ریال
فيلم فارسی مدارهاي الکترونيکي
فیلم فارسی درس مدارهاي الکترونيکي (مبانی الکترونیک-الکترونیک 1) این فیلم بی نظیر شامل آموزش درس مدارهاي الکترونيکي (مبانی الکترونیک-الکترونیک 1) به صورت مفهومی همراه با حل تمرین و مثال های گوناگون با حل تست کنکور توسط استاد پای تخته انجام میشود.مرجع کامل کنکور کاردانی به کارشناسی.
قیمت : 150,000 ریال
پکیج طلایی فیلمهای فارسی asp.net
مجموعه ای بی نظیر شامل فیلم های فارسی آموزش ای اس پی دات نت 2005 آموزش ای اس پی دات نت 2008و آموزش ای اس پی دات نت 2010 تحت زبان های قدرتمند c# و ویژوال بیسیک دات نت. به صورت فیلم تمام فارسی شامل بیش تر از 62 ساعت فیلم آموزشی در قالب دو دی وی دی
قیمت : 110,000 ریال
فیلم آموزش ویندوز 7 و آفیس 2010
فیلم آموزش ویندوز 7 و آفیس 2010 به زبان انگلیسی روان شامل بیش از 14 ساعت فیلم آموزشی آفیس 2010 و ویندوز 7-در قالب یک عدد دی وی دی
قیمت : 45,000 ریال
فیلم فارسی Dreamweaver CS5
فیلم آموزشی فارسی Dreamweaver CS5 آموزش جامع طراحی وب سایت-7ساعت فیلم آموزشی فارسی در قالب یک دی وی دی
قیمت : 55,000 ریال
پکیج طلایی سیسکو CCNA
پکیج طلایی سیسکو CCNA یکی از کامل ترین و جامع ترین آموزش های سیسکو CCNA شامل بیش از 13 گیگا بایت فیلم با کیفیت عالی-این مجموعه با مجموعه قبل کاملا متفاوت می باشد-برای توضیحات کامل بروی توضیحات کلیک کنید.
قیمت : 100,000 ریال
تبليغاتX